مکان فعلی :

اخبار برگزیده:
۱۴۰۰/۰۶/۲۰

آموزش قوانین و مقررات شوراها

اولین دوره آموزش قوانین و مقررات شوراها ویژه شهرهای توابع شهرستان های زرند، روار و کوهبنان

به گزارش روابط عمومی دفتر امور شهری و شوراهای استانداری کرمان اولین دوره آموزشی قوانین و مقررات شوراها ویژه اعضای شورای اسلامی شهرهای‌زرند، کیانشهر، کوهبنان، ریحانشهر، یزدانشهر، خانوک و راور در سینما آزادی شهر زرند در روز چهارشنبه مورخ 1400/06/17برگزار شد.

در این نشست پس از قرائت قرآن مجید و سرود جمهوری اسلامی ایران مهندس شهسواری مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری خواستار رعایت همه قوانین و مقررات تصویب شده از سوی مجلس شورای اسلامی شد و افزود بیش از ۱۰۸ قانون برای شوراهای شهرها وجود دارد که می طلبد اعضای جدید این قوانین را بیشتر فرا بگیرند .

مهندس شهسواری از شورا به عنوان یک فعالیت جمعی نام برد و خواستار تلاش بیشتر این اعضا برای آبادانی شهر شد.

دکتر شفیعی سر بازرس استانداری کرمان نیز در این نشست خواستار حفظ امانت اعضای شورای شهر از رای مردم شد و افزود: کاری کنیم همان جوری که خوش استقبال هستیم در زمان اتمام مسئولیت نیز همین گونه باشیم .

وی با اعلام اینکه چالشهای زیادی بر سر راه اعضای شورای شهر می باشد، عدم اطلاعات کافی از قوانین و مقررات مالی شهرداری، قوانین شوراها، تفریغ، متمم، کمیسیونها بعضاً باعث بروز مشکلاتی برای اعضای شورای شهر بوجود آورده است.

درادامه سرکار خانم عابدی رئیس گروه شوراهای استانداری کرمان به همراه مهندس میرحسینی مسئول پشتیبانی سامانه ملی ثبت مصوبات شورها به ارائه مطالبی درخصوص قوانین و مقررات موجود برای شوراها و مصوبات آنها و معرفی سامانه مذکور پرداختند.
در نهایت از دفتر امور شهری و شوراها مدیرکل دفتر شهری مهندس شهسواری، معاون ایشان دکتر ایرانمنش، کارشناسان مجموعه سرکار خانم عابدی، سرکارخانم ابوسعیدی، مهندس خسروی و مهندس میرحسینی بابت برگزاری دوره ی آموزشی قوانین و مقررات شوراها تقدیر و تشکر بعمل آمد.


منبع : اداره کل امور شهری و شوراهای اسلامی


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲