مکان فعلی :

اخبار برگزیده:
۱۴۰۰/۰۴/۱۴

چهاردهم تیرماه آغاز هفته نکوداشت شهرداری ها و دهیاری ها گرامی باد

پیام تبریک مدیر کل دفتر شهری و شوراهای استانداری کرمان به مناسبت فرا رسیدن هفته نکوداشت شهرداری و دهیاری کشور


نامگذاری چهاردهم تیرماه به عنوان روز«شهرداری و دهیاری» فرصت مناسبی است تا ضمن تقدیر از فعالیت های تلاشگرانه و خالصانه خادمان مردم در این عرصه ،  به ارزیابی عملکرد این نهادهای اجتماعی با هدف ارتقای سطح خدمت رسانی به مردم پرداخته شود.
شهرداری ها ارتباط مستقیمی با مردم دارد و در نگاهی فراتر و تاثیر گذار تر نقش سازنده‌ای در توسعه و آبادانی کشور ایفا می نمایند.

اینجانب چهاردهم تیر ماه روز شهرداری و دهیاری را به تمامی مدیران و تلاشگران عرصه مدیریت شهری و روستایی که با سرلوحه قرار دادن اصل خدمت رسانی به مردم،  شبانه روز برای آبادانی استان عزیزمان دیار کریمان تلاش می نمایند تبریک عرض می کنم  و از درگاه خداوند متعال توفیق روزافزون همه خدمتگزاران این عرصه را آرزومندم.

وظیفه شما عزیزان در شهرداری ها این است که با برنامه ریزی و اجرای اقدامات موثر در شهرها و ارائه خدمات مطلوب به جامعه گام های مثبتی در جهت  برقراری عدالت ، رشد و پیشرفت شهرها بردارید و در زمینه تحقق شعار سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها اقدامات موثر و لازم را انجام دهید. 
در پایان از اقدامات شهرداران محترم و شوراهای محترم اسلامی شهرها دوره پنجم در جهت پیشرفت مدیریت شهری کمال تشکر و قدرانی را دارم و برای شهرداران آینده و شورهای اسلامی دوره شیشم شهرها آرزوی توفیق و سربلندی را خواهانم. 

علی شهسواری
مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری کرمان


منبع : اداره کل امور شهری و شوراهای اسلامی


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲